ELVEMA s.r.o.
+420 566 520 848
info@elvema.eu

Servisní činnost


Provádíme záruční a pozáruční servis systémů měření a regulace pro kotelny, výměníkové stanice, VZT jednotky, chladící systémy, fancoily, konvektory, solární a bazénové technologie a servis řídících systémů průmyslové automatizace, frekvenčních měničů a sofstartérů.

Peridoický servis - provádíme kontrolu algoritmů regulace, seřízení a nastavení výchozích parametrů, vyčíštění, promázání a kontrolu nastavení snímačů a akčních prvků, opětovné zaškolení obsluhy a periodické revize elektro. Termíny provedení periodické revize jsou stanoveny vždy po domluvě s objednatelem tak, aby revize a zkoušky vyplývající z norem ČSN proběhly v pravidelných periodách stanovených zákony a normami ČSN. Našim objednatelům nabízíme možnost uzavření rámcové servisní smlouvy.

Bežný servis – provádíme urgetní servisní zásahy dle požadavku zakazníka. Urgetní zásahy po dohodě se zákazníkem do 24hodin od nahlášení, méně závážné zásahy standartně do 3 pracovních dní od objednání.

Náhradní díly – dodáváme běžné náhradníly díly všech tuzemských i zahraničních výrobců měřící a regulační techniky: Siemens, Sauter, Johnson Controls, Honeywell, Amit, Domat, Teco, Allen Bradley, Belimo, Sensit, LDM, Regmet, Bola, Danfoss, ZPA, Asco a Armagas.

Frekvenční měniče – v rámci servisní činnosti se zabýváme rovněž servisem a nastavením výchozích parametrů frekvenčních měničů Danfoss, Siemens, Allen Bradley, ABB, a VTS a to až do výkonu 250kW.
Zpět


© 2019  ELVEMA s.r.o. | info@elvema.cz | Administrace